Bestuur en commissies

Bestuur

 

Voorzitter  

 

Secretaris John Hermans

secretaris@tcpagnevaart.nl

Penningmeester Sander Uiterwaal

penningmeester@tcpagnevaart.nl

Bestuurslid Accommodatie Arjan Brugel

accommodatie@tcpagnevaart.nl

Bestuurslid Jeugd en

Corona contactpersoon

Mario van der Heide

jeugd@tcpagnevaart.nl

Bestuurslid Kantine Peter Nelemans

kantine@tcpagnevaart.nl

Bestuurslid Activiteiten en Sponsoring Bart Vervaart

sponsor@tcpagnevaart.nl

 

Competitie

Verenigingscompetitieleider (VCL) Ria Oonincx-van Oers

competitie@tcpagnevaart.nl

Verenigingscompetitieleider (VCL) Maud den Uil

competitie@tcpagnevaart.nl

 

Ledenadministratie

Ledenadministrateur Maud den Uil

ledenadministratie@tcpagnevaart.nl

 

Contactpersoon nieuwe leden

 Wervingscoach Maud den Uil

wervingscoach@tcpagnevaart.nl

 

Communicatie

Communicatie Inez Pieters

communicatie@tcpagnevaart.nl

 

Commissies

Toernooicommissie Sanne Lucassen

toernooi@tcpagnevaart.nl

Recreatiecommissie Rene van den Bosch

recreatiecommissie@tcpagnevaart.nl

Sponsorcommissie Jan Willem Peters

sponsor@tcpagnevaart.nl

Jeugdcommissie Tinka Joosen

jeugdcommissie@tcpagnevaart.nl

Kantinecommissie Pieter Jonker

kantine@tcpagnevaart.nl

Baanonderhoudcommissie Aad Arkesteijn

accommodatie@tcpagnevaart.nl

Open Jeugd Toernooi Commissie Alex Oonincx

openjeugdtoernooi@tcpagnevaart.nl

WhoZHoeven Hylke van der Linden

whozhoeven@tcpagnevaart.nl

 

Trainers

Tennis4You Jeroen Melsen

jeroen@tennisforyou.nl

Tennis4You Patrick van den Heijkant

patrick@tennisforyou.nl